Opinie Klientów

DOSKONAŁA
18 opinii na
mirosław wspanialy
mirosław wspanialy
2022-04-16
Dziękuję, jestem zachwycony. Czekam na kolejne realizacje. Podziwiam kunszt i pasję.
Krzysztof Janda
Krzysztof Janda
2022-04-15
Miałem do naprawy fotel obrotowy i krzesła z salonu. Pani uprzejmie zapytała mnie z jakiej epoki pochodzą meble, na co ja odpowiedziałem, że to meble współczesne :) Poinformowała mnie, że mogę przesłać zdjęcia, ale raczej nie zajmą się tego typu meblami. Bardzo mi się podoba, że dostałem od razu uprzejmą, odmowną odpowiedź i patrząc na ich stronę internetową oraz pozytywne opinie czuję się dobrze obsłużony i na pewno wezmę ich pod uwagę, jeśli będę miał do naprawy stare meble. Z mojej perspektywy specjalizują się w tym i nie marnują czasu na rzeczy, które może zrobić "każdy". Bardzo podoba mi się takie podejście, bo świadczy o profesjonalizmie i dobrym zarządzaniu czasem.
Urszula Czyrnecka
Urszula Czyrnecka
2021-11-30
Złote (dosłownie!) ręce!
Piotr Janas
Piotr Janas
2021-09-28
Jestem wzruszony - tak, wzruszony - tym, co Pracownia ReLamusownia zrobiła. Oddaliśmy zegar z antyków i stary kredens mojej babci. Oczekiwaliśmy rzetelnej rzemieślniczej roboty, a dostaliśmy arcydzieło! Gdyby babcia mogła zobaczyć, jak jej ukochany kredens zyskuje nowe życie, byłaby zachwycona. Dziękujemy Pracowni i czekamy na kolejną szansę współpracy :)
malwina s
malwina s
2021-04-22
Świetna realizacja! Dziękuję
aldona russo
aldona russo
2021-03-09
Porządnie wykonana praca, widać pasję i zaangażowanie. Duży plus za szeroki wybór materiałów wykończeniowych w dobrych cenach.
Grażyna Czekaj
Grażyna Czekaj
2020-12-31
Uratowany został mebel który darzę ogromnym sentymentem, pamiątka rodzinna. Bardzo Dziękuję
Eryk Gierkowski
Eryk Gierkowski
2020-10-04
Pełen profesjonalizm, super ludzie. Zdecydowanie zachęcam. Polecam

Pracownia renowacji mebli Kraków , renowacja mebli Kraków , renowacja antyków, renowacja mebli , odnawianie mebli , odrestaurowanie mebli ,Pracownia ReLamusownia , www.relamusownia.pl